Audio

09.06.2017
Toomkooli õpetajate laul Toomkirikus
9.juunil oli Tallinna Toomkirikus kogu kooli lõpuaktus. Tallinna Toomkooli õpetajad laulsid seal laulu "Kui mina alles noor veel olin" (viis: Rudolf Tobijas, sõnad: Märt Mohn). Viiulil saatis laulu Riina Lõhmus. Kuula siit.

26.05.2017
Toomkooli 1.p ja 1.t õpilased tegid kuuldemängu Vana-Rooma luuletajate elust.
26.juunil tegid Tallinna Toomkooli 1.p ja 1.t klassi õpilased kuuldemängu Vana-Rooma luuletajate - Vergiliuse (mängis Stepan), Horatiuse (mängis Justus) ja Ovidiuse (mängis Nathan) elust. Tähtsamad kõrvaltegelased olid keiser Augustus (mängis Siimon), keisri tütar Julia (mängis Herta) ja luuletajate helde aitaja Maecenas (mängis Ralf).Kuuldemängu saate kuulata siit. Kuuldemängu tegemist kajastas põgusalt ka Õpetajate Leht (26. mai 2017).

22.05.2017
Raadiosaade Tallinna Toomkooli vilistlasest Eduard von Dellingshausenist
Raadiosarjas Occidentis castellum rääkis Patrik Göransson Talllinna Toomkooli vilistlasest ja Eestimaa rüütelkonna viimase peamehe Eduard von Dellingshauseni raamatust "Kodumaa teenistuses". Kuula siit.

28.04.2017
Toomkooli laul on lindistatud
Toomkooli laul on nüüd lindistatud. Lapsi juhendasid Mai-Liis Mäeväli ja Riina Lõhmus. Lindistas Mare Pihlak. Kuulata saate siit.

31.10.2016
Toomkooli õpetajad käisid palverännakul Wittenbergis
Mõned Tallinna Toomkooli õpetajad käisid palverännakul Saksamaal ning külastasid Martin Lutheri ja Johann Sebastian Bachiga seotud paiku. Kõiki neid paiku tutvustas Tallinna Toomkooli lapsevanem ja kirikuõpetaja Matthias Burghardt. Külastati Schmalkaldenit, Erfurti, Wartburgi ja Wittenbergi. Teekond on järelkuulatav Raadio 7 saates „Roosiaed“.

20.10.2016
Toomkooli 1.P klassi õpilased rääkisid lugusid Vana-Kreekast.
Mõned 1.P klassi poisid rääkisid Raadio 7 saates "Roosiaeg" 8 lugu Vana-Kreekast. Saade on järelekuulatav siit.

20.01.2016
Tallinna Toomkooli direktor rääkis raadios Tallinna Toomkoolist
Raadiosarjas Schola et Ecclesia rääkisid Tallinna Toomkooli direktor Egle Viilma ja saatejuht Heiki Haljasorg Talllinna Toomkooli väärikast minevikust ja põnevast olevikust. Kuula siit.