14.12.2015
Lustlik klaver laureaadid
Palju õnne rahvusvahelise konkursi LUSTLIK KLAVER laureaadid! Tallinna Toomkoolist saavutasid kuni 8-aastaste vanuserühmas II koha Olivia Liselle Tähismaa ning Kätrin Kärsna. Mõlema neiu õpetaja on Anastassia Obili. Õnnitleme meie kooli 5.P klassi õpilast, Joosep Rehepappi, kes võitis Õpilasleiutajate riiklikul konkursil II preemia, tööga „Tolmuimejaotsik, millega pisikeste asjade vahelt tolmu imeda“. Palju õnne, Leiutaja Joosep!

07.12.2015
Ligi 10 000 allkirja erakoolide toetuseks
"Avalikult haridusest" eestvedajad andsid Riigikogu esimehele Eiki Nestorile üle erakoolide toetuseks kogutud allkirjad. Erakoolide senise rahastuskorra toetuseks anti ligi 10 000 allkirja. Teemat kommenteerisid Vikerraadios Tallinna Toomkooli õpetaja Heiki Haljasorg, Püha Miikaeli ja Kohila mõiskooli esindaja Tiina Veismann ning Riigikogu esimees Eiki Nestor. Reporter oli Margitta Otsmaa. Kuula siit. Vaata siit.

28.09.2015
Vancouver koguduse annetus
EELK Vancouveri kogudus Kanadas on sel aastal otsustanud toetada Tallinna Toomkooli lapsevanematele õppemaksu soodustuste tegemisel, sest seekordne õppemaksu tõstmine on osutunud paljudele raskemaks kui varem. Samuti on kasvanud perede arv, kust Toomkoolis õpib juba mitu last. Ka sellistele peredele õppemaksu soodustuse võimaldamine on lapsevanema taotlusel kooli prioriteediks. Kuidas kujuneb õppemaksu kogumine tulevikus sõltub palju erakooliseaduse muudatuste menetlemisest Riigikogus. Kui seadusemuudatus kaotab omavalitsuse tegevustoetuse erakoolidele, muutub kooli rahasatamine keerulisemaks ja õppemaksu edasine tõus paratamatuks. Sellises olukorras muutub õppemaksu soodustuste taotlemine lapevanemate hulgas üha aktuaalsemaks.Suur tänu Vancouveri eestlastele Tallinna Toomkooli lapsevanemate toetamise eest!

22.08.2015
Tallinna Toomkooli lipu õnnistamine
Tallinna Toomkooli 2015/2016 õppeaasta pidulik aktus-palvus, koos aabitsate üleandmise 1. klassi astujatele toimus Tallinna Toomkirikus 1. septembril kell 11.00. Palvusel õnnistas peapiiskop Urmas Viilma Tallinna Toomkooli lipu.

02.02.2015
EELK sai uue peapiiskopi ja Toomkool uue koolikapani
26. novembril 2014 valiti Urmas Viilma EELK kirikukogu poolt peapiiskopiks. Ordineeriti piiskopiks ja seati EELK peapiiskopi ametisse 2. veebruaril 2015. Ametisse seadjateks olid peapiiskopi ülesannetes tegutsenud piiskop Einar Soone, Välis-Eesti piiskop Andres Taul ja peapiiskop emeeritus Andres Põder. Käte pealepanemisega assisteerisid Luterliku Maailmaliidu president Jordaania ja Püha Maa luterliku kiriku piiskop dr Munib A.Younan, Porvoo Osaduse anglikaani esindaja Iirimaa Dublini provintsi peapiiskop dr Michael Jackson, Porvoo Osaduse luterlik esindaja Taani Lolland-Falsteri piiskop Steen Skovsgaard ja Evangeelse Kirikute Osaduse Euroopas peasekretär Austria evangeelse kiriku piiskop dr Michael Bünker. Vastordineeritud EELK peapiiskop Urmas Viilma oli 2011-2015 Tallinna Toomkooli kaplan. Tema asemel sai kaplaniks Tallinna Piiskopliku Toomkoguduse õpetaja Arho Tuhkru.

Bildresultat fr urmas viilma peapiiskopiks ordineerimine

Bildresultat fr arho tuhkru Toomkoguduse petajaks phitsemine

04.01.2015
Algab õpilaste vastuvõtt Tallinna Toomkooli 1. klassi
Alates 2011. aastast toimub õpilaste vastuvõtt Tallinna Toomkooli tutvusuuringu alusel, mis viiakse läbi koostöös Vanalinna Haridus-kolleegiumi (VHK) ja Püha Miikaeli kooliga. Lapsevanemate avaldusi laste õppima asumiseks Tallinna Toomkooli saab esitada 5. - 16. jaanuarini 2015. 2015/2016 õppeaastal avatakse Tallinna Toomkoolis üks esimene tüdrukute klass (1T) ja üks esimene poiste klass (1P).  Täpsemalt loe 2015. aasta vastuvõtust SIIT.