TALLINNA TOOMKOOL       Schola cathedralis Tallinnensis

Talllinna Toomkooli õpilaste saavutused:
  • 2015 - XI koht ühiskonnaõpetuse meistrivõistlustel põhikooli arvestuses vabariigi tasemel; õpil. Norman Karits (3.p); õp. Heiki Haljasorg
  • 2018 - Raadio 7 mälumäng meeskondlik I-II koht vabariigi tasemel; õpilased: Justus Janke, Ralf Reno Roots, Kristjan Simon Hannus ja Martin Minin (kõik 2.p); õp. Heiki Haljasorg
  • 2019 -"Luuleprõmm" I koht vabariigi tasemel; õpil. Mari Ann Marran (6.t); õp. Kristiina Hermann
  • 2019 - Kängkuru matemaatika võistlusel VIII koht vabariigis; õpil. Toomas Teras (2.p); õp. Tähti Siinmaa   
  • 2019 - Kängkuru matemaatika võistlusel I koht vabariigis; Emil Joosep Toodo (2.p); õp Tähti Siinmaa
  • 2019 - Ühiskonnaõpetuse olümpiaadil Tallinna piirkonna I koht; Mari Ann Marran (6.t); õp Heiki Haljasorg
  • 2020 - Vabariigi Presidendi raamatupreemia ajaloo uurimistööde vabariiklikul konkursil; Karl Otto Burghardt (8.p); õp Heiki Haljasorg
  • 2020 - Tallinna koolide neljandate klasside ettelugemisvõistlusel III koht; Miia Saar (4.t); õp. Mai-Liis Mäeväli
  • 2021 - Tallinna koolide võistlusel "Kirjandusmäng 2021" meeskondlik III koht; 4.p meeskond; õp. Tähti Siinmaa
  • 2021 - Riigivanem August Rei üle-eestilisel esseekonkurssil III-VI koha jagamine; Laura Haljasorg (4.t); õp Heiki Haljasorg
  • 2021 - Tallinna koolide neljandate klasside õpilastega ettelugemises II koht; Leona Tuvikene (4.t); õp Marget Kulo
  • 2022 - Ajaloo olümpiaadi Tallinna piirkonna VI koht; Hele-Riin Raun (8.t); õp Heiki Haljasorg
  • 2022 - Ajaloo olümpiaadi Tallinna piirkonna X koht; Lauri Vaide (8.p); õp Heiki Haljasorg
  • 2022 - Kunsti olümpiaadil Tallinna piirkonna III koht; Marion Kaldoja (9.t); õp Anna-Kaisa Vita
  • 2022 - Nupula matemaatikavõistusel Talinna piirkonnas meeskondlik IV koht; Mona Elisabeth Vaske (7.t), Hans Voldemar Puri (7.p) ja Johannes Selirand (7.p); õp Lidia Uuselu ja õp. Tiina Siedermann
  • 2022 - Känguru matemaatikavõistusel (kadett vanusekategoorias) 15. koht vabariigis; Hans Voldemar Puri (7.p); õp Lidia Uuselu
  • 2022 - Kunstiõpetuse olümpiaadil 14. koht vabariigis; Marion Kaldoja (9.t); õp Anna-Kaisa Vita
  • 2022 - Konkurs "Rohelend Rakett69-ga" Tallinna piirkonnas II koht;  Hele-Riin Raun, Hanna E. Haav, Liis Lapsanit ja Emma Tammo (8.t); õp. Lee Raide
  • 2022-  matemaatika Nuputa võistluse vabariiklikus finaalis II koht; Hans Voldemar (Puri 7.p), Johannes Selirand (7.p), Mona Elisabeth Vaske (7.t); õp Lidia Uuselu & õp Tiina Siedermann
Tallinna Toomkooli õpetajate tunnustamised:
  • 2017 - direktor Egle Viilma valiti Tallinna aasta haridusjuhiks
  • 2018 - direktor Egle Viilma sai katoliku kiriku piiskopi, msgr Philippe Jourdani tänukirja
  • 2019 - direktor Egle Viilma, õppealajuhataja Heiki Haljasorg ja õpetaja Reet Klettenberg said haridusministri tänukirja
  • 2019 - direktor Egle Viilma sai EELK Teeneteristi III järgu
  • 2022 - direktor Egle Vilma sai Tallinna linna teenetemärgi
Tallinna Toomkooli aasta õpetajad:
  • 2020. aasta õpetaja - õp. Reet Klettenberg, 2020. aasta toetav kolleeg - õp. Egle Viilma
  • 2020. aasta lemmikõpetaja algkoolis - õp. Kristin Oidsalu, 2020. aasta lemmikõpetaja põhikoolis - õp. Ahti Saares
  • 2021. aasta õpetaja - õp. Heiki Haljasorg, 2021. aasta toetav kolleeg - õp. Vilja Kutsar
  • 2021. aasta lemmikõpetaja algkoolis - õp. Lauri Koogas, 2021. aasta lemmikõpetaja põhikoolis - õp. Lee Raide