Tallinna Toomkooli koolitusluba ootab väljastamist

Ministeeriumist teatati, et pärast pääseameti ettekirjutuste täitmist, saab Talllinna Toomkool kätte koolitusloa.
Jaanipäeva järgsel nädalal teatati Haridus- ja Teadusministeeriumist, et pärast Tallinna Toomkooli Sihtasutuse poolt esitatud taotlusdokumentide ja õppekava põhjalikku analüüsimist ja mitmete paranduste sisseviimist on vastav komisjon otsustanud Tallinna Toomkoolile koolitusloa väljastada. Täita on vaja siiski veel üks tingimus ilma milleta ei saa kool isesesiva koolina tegevust alustada. Vastavalt Päästeameti ettekirjutusele tuleb välja vahetada Apteegi 3 asuva koolihoone II korruse koridori kaks ust ning täiendada lisatihendiga I korruse ust. Lisaks tuleb tagada keldriruumide korrasolek. Tänu juunikuu alguses toimunud lastevanemate talgupäevale on kelder üleliigsesetest esemetest ja rämpsust puhastatud. OÜ Kiriku Varahaldus on asunud ka ette valmistama koridoriuste vahetamist ning uksed on vabrikust tellitud. Loodetavasti saavad kõik vajalikud tööd teostatud juuli ja augustikuu esimeste nädalate jooksul, et tagada tõrgeteta õppetöö algus septembrist.

PS! Seoses nimetatud töödega (tulekindlate uste paigaldus) on oodatud ka kõik annetused EELK Tallinna Piiskopliku Toomkoguduse arvele10022002639007. Märksõna "Annetus Toomkooli heaks". Kõigilt annetustelt saab järgmise aasta tuludeklaratsiooni täites tagasi tulumaksu. Selleks palume, juhul kui ülekande teostaja on keegi teine kui annetaja ise, märkida makse selgitusse annetaja nimi ja isikukood.

Kommentaarid puuduvad