Toomkooli külastas Luterliku Maailmaliidu peasekretär

Esmaspäeval külastas Tallinna Toomkooli Eestis ametlikul visiidil viibiv Luterliku Maailmaliidu peasekretär õpetaja Martin Junge. Ta kohtus kooli juhtkonnaga ning külastas koolitunde.
Üle 70 miljoni luterlase koondava ülemaailmse luterlikke kirikuid ühendava katusorganisatsiooni tegevjuht viibib Eestis EELK peapiiskop Andres Põderi kutsel. Tiheda mitmepäevase visiidi sisse mahub jutlustamine Tallinna Toomkirikus, kohtumised Eesti erinevate kirikute juhtidega, presidendi ja peaministriga ning tutvumine erinevate institutsioonidega. Lisaks Tallinna Toomkoolile külastas kõrge külaline EELK Usuteaduse Instituuti ja osaleb EELK Vaimulike konverentsil Roostal, Noarootsis. Peasekretär Martin Junget saadab visiidil Eestisse Tallinna Toomkooli lapsevanem õpetaja Anne Burghardt, kes samuti töötab Luterlikus Maailmaliidus.

Kommentaarid puuduvad